Do nového roku s ISIC kartou:)

ISIC karta dává žákům mnoho výhod při nakupování, sportu, zábavě, cestování, ... Prozkoumejte výhody a zjistíte, že se vám možná zaplatí hned u prvního nákupu. Požádejte i rodiče, aby zvážili výhodnost slev a nabídek.

Chcete HP notebook s 16% slevou? Pořiďte si ISIC kartu, běžte na www.hpmarket.cz/isic a vyberte si.  Nebo nakupujte elektroniku v obchodech T.S. Bohemia, Alza.cz a dalších za výhodných podmínek (třeba s 15% slevou).

Chcete si číst nebo se vzdělávat? Nakupujte knihy například v Luxoru s 10% slevou.

Přepadl vás hlad? Běžné sítě rychlého občerstvení nabízejí výhodné menu. Je to hlad po kultuře? Využijte výhodné vstupy na festivaly, hrady, zámky a další kulturní akce. 

Karta může být také uznána jako potvrzení statutu studenta. ISIC kartou také prokazujete nárok na 75% slevu na jízdné.

Pořiďte si sportovní výbavu za méně. Vyberte si výhodný skipas, nezapomeňte uzavřít levnější pojištění (https://www.isic.cz/pojisteni/) a užijte si báječnou lyžovačku nebo cestování.

A vůbec. Podívejte se sami na slevy a vyberte si ty, které můžete využít. Poraďte se i s rodiči. Možná slevy a výhody využijete i při rodinných aktivitách. Všechny nabídky jsou vypsané na www.isic.cz. Karta je mezinárodní a platí ve 130 zemích. Výhody můžete využít i v zahraničí.

Ti, kteří ještě ISIC kartu ještě nemají, zaplatí 290,- Kč. Za prodloužení platnosti karty dáte 180,- Kč

Platnost karty je od doby vydání (předpokládáme první polovina října) do prosince 2020. Takže dárky na dvoje Vánoce máte se slevou:)

Škola poskytuje zvýhodněné pořízení nebo prodloužení ISIC karty pouze teď. Pozdějším žádostem nebude vyhověno!

Chci ji! Co teď udělám?

ISIC kartu ještě nemám

  • Vyplním žádost, která je ke stažení zde. Jde vyplnit i v počítači a vytisknout. Stejně tak můžete využít žádost, která je součástí letáčku. Žáci mladší 16-ti let musí mít žádost podepsanou od rodičů.
  • Třídnímu učiteli přinesu DO 20. ZÁŘÍ vyplněnou žádost a 290,- Kč.
  • Na kartě je fotografie. Vyfotíme vás ve škole. Vyčkejte pokynů.
  • Svou ISIC kartu dostanu asi v polovině října.

Mám ISIC kartu a chci ji prodloužit

  • Znovu si přečtu podmínky, za kterých se zachází s mými osobními údaji. Podmínky jsou součástí žádosti (jen si ji přečtu, neodevzdávám).
  • Třídnímu učiteli přinesu DO 20. ZÁŘÍ 180,- Kč za revalidační známku.
  • Známka mi bude nalepena na průkaz asi v polovině října, průkaz budu nosit s sebou.