Do nového roku s ISIC kartou:)

ISIC karta dává žákům mnoho výhod při nakupování, sportu, zábavě, cestování, ... Prozkoumejte výhody a zjistíte, že se vám možná zaplatí hned u prvního nákupu. Požádejte i rodiče, aby zvážili výhodnost slev a nabídek.

Chcete HP notebook třeba s 16% slevou? Pořiďte si ISIC kartu, běžte na www.hpmarket.cz/isic a vyberte si. Lepší ceny na českém internetu nenajdete! Nebo nakupujte elektroniku v obchodech T.S. Bohemia, Alza.cz a dalších za výhodných podmínek.

Chcete si číst nebo se vzdělávat? Nakupujte knihy a časopisy třeba s 20% slevou.

Zábava? V Cinestaru o 30 "kaček" levněji. A po kině na něco dobrého možná taky se slevou. Nebo využijte výhodné vstupy na festivaly, hrady, zámky a další kulturní akce. A než vyrazíte na cestu, podívejte se i na slevu na vlak nebo autobus.

Pořiďte si sportovní výbavu za méně. Vyberte si výhodný skipas, nezapomeňte uzavřít levnější pojištění a užijte si báječnou lyžovačku.

A vůbec. Podívejte se sami na slevy a vyberte si ty, které můžete využít. Poraďte se i s rodiči. Možná slevy a výhody využijete i při rodinných aktivitách. Všechny nabídky jsou vypsané na www.isic.cz. Místa, kde můžete využít slev, najde i na mapě. Karta je mezinárodní a platí ve 130 zemích.

Karta může být také uznána jako potvrzení statutu studenta. Toho využijete např. při zakoupení studentského vstupného nebo u některých přepravců hromadné dopravy.

Ti, kteří ještě ISIC kartu ještě nemají, zaplatí 290,- Kč. Za prodloužení platnosti karty dáte 180,- Kč. Duplikát karty stojí 110,- Kč

Platnost karty je od doby vydání (předpokládáme první polovina října) do prosince 2018. Takže dárky na dvoje Vánoce máte se slevou:)

Je to jediná možnost, jak v tomto školním roce získat ISIC kartu přes školu za výhodných podmínek. Při nákupu dražší elektroniky nebo na dovolené se vám vložené peníze bohatě vrátí.

Chci ji! Co teď udělám?

1

Přečtu si ujednání o nakládání s mými osobními údaji. 

Tímto žádám o vystavení Průkazu dle podmínek uvedených na www.isic.cz („Webové stránky“) a beru na vědomí, že dojde ke zpracování osobních údajů takto:

Správcem údajů je GTS ALIVE s.r.o., IČ: 261 93 272 („GTS“) a Škola (společně také jako „Správci“).

Rozsah údajů: shora uvedené osobní údaje a rovněž osobní údaje, které jsou předávány mezi Školou a GTS, přičemž Škola umožní GTS jejich pravidelnou aktualizaci prostřednictvím informačního systému školy, to vše v rozsahu: jméno, příjmení, datum narození, adresa bydliště, fotografie, název Školy, adresa Školy, e-mail, sériové číslo průkazu, platnost, čísla čipů v  Průkazu, titul před jménem a  za  jménem, třída, ročník, osobní ID, status Držitele („Osobní údaje“).

Účel zpracování pro Školu: užití Průkazu ke všem jeho funkcím v rámci Školy, tedy zejména jako studentského identifikačního průkazu, k potvrzení statusu studenta/žáka a k použití v čipových zařízeních Školy. Účel zpracování pro GTS: realizace objednávky, tj. vydání Průkazu, evidence držitelů Průkazu, jejich verifikace a kontrola (tj. následné ověření statusu Držitele, které je podmínkou čerpání slev/výhod a ověření oprávněnosti čerpání slev/výhod); užití Průkazu pro získání slevy/výhody u  dodavatele/partnera GTS (včetně hromadné dopravy) a dále za účelem zasílání informací souvisejících s platností Průkazu, užíváním Průkazu a poskytováním výhod a slev pro držitele Průkazu zahrnující zasílání sdělení elektronickými prostředky.

Zpracovatelé a příjemci osobních údajů Držitele: jsou uvedeni na Webových stránkách.

Doba zpracování: Škola zpracovává osobní údaje po dobu trvání studia/zaměstnání Držitele. GTS zpracovává osobní údaje po celou dobu užívání Průkazu, resp. po dobu do zneplatnění Průkazu dle podmínek na Webových stránkách.

Držitel může dát souhlas s  tím, aby GTS využila Osobní údaje za  účelem nabídky dalších produktů, služeb a poskytování marketingových informací GTS a třetích osob (včetně elektronických prostředků). Tento souhlas uděluje Držitel na dobu neurčitou, resp. do jeho odvolání s tím, že jej Držitel může kdykoli svobodně odvolat písemným projevem vůle na adresu GTS a rovněž v každé e-mailové zprávě Držitelovi zaslané. Udělení tohoto souhlasu je zcela dobrovolné a není podmínkou vydání Průkazu. Odesláním objednávkového formuláře prohlašuji, že jsem si vědom, že pro účely užívání Průkazu je nutné, aby shora uvedení Správci zpracovávali moje osobní údaje ve shora uvedeném rozsahu, době a pro specifikovaný účel a beru na vědomí svá práva dle Webových stránek.

2

Třídnímu učiteli odevzdám DO KONCE ZÁŘÍ peníze:
290,- Kč pokud kartu ještě nemám,
180,- Kč pokud chci svou kartu prodloužit,
110,- Kč pokud chci duplikát + 180,- Kč na prodloužení karty.

Třídnímu učiteli podepíšu předání peněz. Podpis je zároveň vyjádřením souhlasu s ujednáními o nakládání s osobními údaji podle bodu 1.

Když chci novou kartu, zároveň s penězi odevzdám průkazovou fotografii a dozadu napíšu své jméno. Fotografie mi bude zase vrácena.

 

Objednané karty a revalidační známky budou asi do poloviny října předány žákům.