Doplňkové možnosti přípravy k maturitní zkoušce

Letošní maturanti mají hned několik možností, jak si ověřit svou připravenost ke společné části maturitní zkoušky - k didaktickým testům.

1) Maturitní trénink Scio

Bližší informace získáte na stránkách společnosti SCIO. Pro objednání běžte na testovani.cz/individual, vyplňte kód školy a číslo objednávky, zakupte si přístup do testů a vytvořte přístup do testovací aplikace.

Kód školy: ADFMP
Číslo objednávky: 895770

Využijte cenově výhodného balíčku CJL+ANJ, nebo CJL+MAT.

K objednávce ANJ: Poslech je součástí „Maturitního tréninku anglického jazyka“. „Maturitní trénink poslechu anglického jazyka“ jsou poslechy navíc.

Po vytvoření přístupu vám na e-mail přijdou přihlašovací údaje do aplikace ScioDat, kde testování probíhá. Testy máte přístupné do 19. března. Výsledky se zobrazí ihned po ukončení testu ve vašem profilu.

V případě dotazů se obraťte na Scio na tel. čísle 234 705 055 nebo napište na testovani@scio.cz nebo na zástupce ředitelky.

2) Mobilní aplikace InspIS SETmobile ČŠI

Do mobilu si stáhněte aplikaci InspIS SETmobile. Přes tuto aplikaci budete mít přístupné didaktické testy z CJL, MAT i ANJ z let 2018, 2019 a 2020. Výhodou je, že se testy hned samy opraví a okamžitě budete mít výsledky. Aplikace i testy jsou zdarma.

3) Ilustrační testy na webu CERMAT

Využijte možnosti pracovat s testy a klíči řešení z minulých let. Vše je na adrese https://maturita.cermat.cz/menu/testy-a-zadani-z-predchozich-obdobi 

 

Přejeme Vám hodně úspěchů.