Firmy předváděly žákům novinky

Pořádání firemních dnů se stalo na naší škole pravidlem. V tyto dva dny vyučují na naší škole odborníci z firem a předvádějí našim žákům novinky z oborů stavebnictví a geodézie.

Letošních firemních dnů se zúčastnili zástupci stavebních firem: Isotra, Saint-Gobain, Ytong, Heluz a Schiedel. Představili našim žákům novinky v oboru zdění, komínových systémů, stínící techniky a stavebních materiálů.

Naše geodety navštívili zástupci firmy Gefos, kteří jim ukázali nejmodernější techniku pro obor geodézie vč. její aplikace ve stavebnictví. Konkrétně: GPS aparatury, geodetické přístroje určené pro stavebnictví - automatické řízení stavebních strojů, 3D skener pro zaměřování budov a zejména nejmodernější multifunkční totální stanici pro skenování povrchů do 3D modelu vč. pořizování fotografií, automatického měření vzdáleností a úhlů. Celkově představili techniku za cca 3 mil. Kč.

Děkujeme všem zástupcům firem, že se našim žákům věnovali.