Prezentace programu pro vizualizace Lumion

Ve středu 10.1.2018 přijel představit našim žákům třídy 3.B pan Ondřej Valach program Lumion. Jedná se o pokročilý vizualizační program, který modelům vytvářeným našimi žáky v ArchiCADu dodává život a realistický vzhled.

Žáci III. ročníku specializace Pozemní stavitelství a architektura byli ve dvouhodinové prezentaci seznámeni s možnostmi programu. Pocit, že je Lumion intuitivní, rychlý a vytváří skvělé "obrázky" nebyl v tomto případě reklamním trikem, ale realitou, kterou žáci viděli v reálu.

Program se žákům líbil, proto jsem zařídil pro všechny žáky třídy 3.B vzdělávací licenci a brzy ho budou mít i doma. Všichni ostatní žáci naší školy si mohou objednávat program zdarma na stránkách http://www.lumion3d.cz/student/.

Věřím, že se Lumion zařadí do rodiny vizualizačních programů, které mají naši žáci možnost pro studijní účely využívat, velmi rychle. Mohou si vybírat z programů Artlantis, Twinmotion nebo Lumion. Ale o program nejde. Důležité je, že máme tak šikovné žáky, že jsou schopni obstát svými výsledky v konkurenci ostatních.

Děkuji panu Ondřeji Valachovi za velmi pěknou prezentaci a za drahocenný čas, který věnoval našim žákům. Těším se na zhodnocení v podobě krásných a reálných vizualizací, animací a VR, které budou naši žáci vytvářet.

zdroj: lumion3d.cz
zdroj: lumion3d.cz