Vánoční turnaj v BBB

Dne 18.12.2018 proběhl na naší škole vánoční turnaj prvních ročníků ve hře „bum bác ball“ (BBB).  Jedná se o jednoduchou, zábavnou a motivující hru, která probouzí ve studentech soutěživost. Zapojeni jsou všichni bez rozdílu tělesného typu a výkonnosti. Navíc tým tvořený šesti studenty může být koedukovaný.

Turnaje se zúčastnilo pět týmů. Z 1A dva týmy, z 1B také dva týmy a z 1G jeden. Studenti předvedli na hřišti náročné herní kombinace, skvělé údery i smeče. Výkony jednotlivých týmů byly výborné, studenti projevovali nadšení pro hru a ze svých výsledků měli pochopitelně ti nejlepší radost.

Vítězství v prvním ročníku si vybojovali studenti z 1B, na druhém a třetím místě skončily dva týmy ze třídy 1A.

Věříme, že by se turnaj v BBB mohl stát tradičním předvánočním kláním studentů naší školy.

Hana Obelczová a Klára Kubiczková