Vítězství na "Vánoční laťce 2016"

Dne 2. 12. 2016 se žáci naší školy zúčastnili okresního přeboru SŠ ve skoku vysokém - „Vánoční laťky 2016“, která se konala na Tyršově stadionu v Opavě. Jako každoročně, tak i letos jsme přihlásili chlapce i děvčata, kteří bojovali v soutěži jednotlivců mezi opavskými školami.

Naši školu reprezentovali:
Josef Kamrádek – 1. B, Lukáš Bartoněk – 3. A, Vojtěch Škuta – 4. A, Marek Boček, Stanislav Sztrnadel – 4. B, Valerie Gratzová – 3. A, Jana Hartmannová – 3. B a Elisabeth Vasiliadisová – 4. B.

V obou kategoriích jsme dosáhli velmi úspěšného umístění v konkurenci SŠ.

V kategorii chlapců zvítězil Josef Kamrádek (třída 1. B) výkonem 168 cm a na 3. místě se umístil Vojtěch Škuta (třída 4. A) výkonem 160 cm.

V kategorii děvčat získala stříbrnou medaili Valerie Gratzová (třída 3. A) výkonem 140 cm a bronzovou medaili Elisabeth Vasiliadisová (třída 4. B) rovněž výkonem 140 cm (větší počet opravných pokusů).

Gratuluji medailistům a děkuji všem za vzornou reprezentaci školy.

Ing. Mgr. Ludvík Kartous