Základní informace pro budoucí prváky

Vážení budoucí žáci,

odevzdali jste zápisový lítek a budete od 1. září tohoto roku našimi novými žáky. Vaše důvěra nás těší a budeme dělat všechno pro to, aby naše škola byla pro Vás všechny skvělým místem pro učení i zážitky.

Co se bude teď dít, co můžete postupně zařídit nebo na co se chystat?

Jakmile uzavřeme přijímací řízení, obešleme všechny žáky a rodiče dopisem, kde budete mít potřebné informace k začátku školního roku - označení třídy, ŠVP, třídního učitele, kontakty, informaci o potřebných pomůckách, platbách, ... To bude asi po polovině července.

Dopisem Vám také zašleme potvrzení o studiu, které můžete využít k vyřízení např. ODISky. 

V mapce najdete důležitá místa pro naše žáky - jídelnu, domov mládeže, důležité dopravní uzly.

Od 17. srpna 2020 můžete vyřizovat přihlášky ke stravování v Matičním domě. Podrobné informace včetně přihlášky jsou zde.

Doporučujeme, aby si žáci z daleka včas zařídili ubytování v domově mládeže. Většina našich studentů je ubytována na DM Alšova. Kontakty a všechny podstatné informace jsou zde. Ubytovat se můžete samozřejmě i v jiném domově mládeže nebo jinak. 

Školní rok začneme v úterý 1. září 2020 v 8:00 hodin. Hned 2. a 3. září budete mít adaptační kurz a v pondělí 7. září se třídní učitelé setkají s vašimi rodiči na třídních schůzkách.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme krásné léto a těšíme se na Vás:)