Artlantis Studio a Twinmotion

Artlantis Studio a Twinmotion jsou vizualizační nástroje, pro vytváření fotografií a videí s modely vytvořenými např. v ArchiCADu.

Co udělám, abych získal EDU verzi Artlantis Studia a Twinmotionu? 

Přejdu na stránky https://education.abvent.com/ a registruji se.

Na zadaný e-mail mi přijde potvrzení o registraci - kliknu na link v e-mailu.

Znovu přejdu na https://education.abvent.com/. Pokud nejsem přihlášený, přihlásím se. Kliknu na žluté tlačítko "Apply for your license". Vyplním žádost a přidám naskenované potvrzení o studiu (pokud registrace neproběhla v hodině CAD systémů, zařídím si potvrzení na sekretarátě).

Jestliže bude má žádost schválena, přijde mi e-mail, kde jsou linky na přechod do obchodu, kde objednám Artlantis a Twinmotion. Nesmím zapomenout uvést kód voucheru. Jedině tak bude výsledný "nákup" za 0,- €. Dokončím "nakupování".

Pokud žádost nebude schválena, přijde mi vysvětlující e-mail. Pravděpodobně bude problém v potvrzení o studiu.

Na e-mail mi přijdou e-maily, kde jsou: link na stažení Artlantisu, licenční klíče a výsledná faktura (raději zkontroluju, že je na 0,- €). Twinmotion si stáhnu ze stránek produktu a při instalaci zadám "studentskou licenci" a klíč, který jsem dostal v e-mailu.

Software nainstaluju, zadám licenční klíče a vrhnu se do práce.

Export modelu z ArchiCADu: Otevřu model ve 3D (klávesa F3), zvolím Soubor - Uložit jako. Pro Artlantis Studio volím typ Artlantis Studio *.atl, pro Twinmotion typ SketchUp *.skp nebo AutoCAD *.dwg nebo další, který umí Twinmotion načíst (Soubor - Import - rozbalím nabídku "typ souboru" a najdu všechny typy, které lze importovat).

V případě problémů kontaktujte Mgr. Ivo Rychtara.

Užijte si nový software - učte se - jednou vás to bude živit:)