Proměříme vaši nemovitost termokamerou

Zdá se vám, že topíte zbytečně? Chcete vědět kudy vám uniká teplo? Pokud jste z Opavy nebo blízkého okolí, mohou vám naši studenti termokamerou nalézt místa, která nejsou z termoizolačního hlediska v pořádku.

Termokamera zobrazuje povrchové teploty v barevné škále. S její pomocí lze vidět místa s velkým prostupem (úniky) tepla a na základě toho se rozhodnout pro zateplení.

Aktivitu realizujeme v rámci projektu "Ekologické stavebnictví - generace 3", kterou plně financuje Moravskoslezský kraj. Našim cílem je vám pomoci v rozhodování, zda zateplit. Úspora energie bude pro vás znamenat úsporu peněz a pro nás všechny čistší vzduch.

Již se přihlásilo tolik zájemců, že nemá smysl se registrovat. Přihlašování je ukončeno!

Pokud máte zájem o proměření nemovitosti, zaregistrujte se. Měření budou probíhat v dopoledních hodinách v úterý nebo pátek (vaše přítomnost je nutná) za příznivých podmínek (teploty pod nulou bez sněžení nebo nadměrného slunečního záření). Po registraci vás budeme kontaktovat.

Vyhrazujeme si právo vybrat nemovitosti k proměření. Na měření není nárok. Měření je bezúplatné (činnost je hrazena z prostředků Moravskoslezského kraje).

Souhlasím s poskytnutím výše uvedených osobních údajů a souhlasím s jejich zpracováním. Údaje zpracovává Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace, v rozsahu poskytnutém ve výše uvedeném formuláři po dobu nezbytně nutnou. Poté budou osobní údaje zničeny. Zájemce se může kdykoli doptat na rozsah a způsob zpracování osobních údajů, požadovat jejich výpis, případně požadovat jejich okamžitý výmaz. Uděluji souhlas k přístupu žáků v doprovodu učitele na mou nemovitost v době měření. Uděluji souhlas ke zveřejnění fotografií, termosnímků a popisu nemovitosti pro širokou veřejnost v elektronických i tištěných médiích (jména, adresa a jiné osobní údaje zveřejněny nebudou).
Image CAPTCHA
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku výše